eesti keel   russian   english

Meeskond

  Tigran Tigran Sultanjants, juhataja
  telefon: 38 92 382
mobiil:  50 68 410
tigran@joveld.ee

  Einar Einar Valdmaa , tootmisjuht
  telefon: 38 92 382
mobiil:  52 51 305
einar@joveld.ee

  David David Sultanjants, müügiosakonna juht
  telefon: 38 92 382
mobiil:  53 496 619
david@joveld.ee

  Mikk Mikk Vissak, tootmisjuht
  telefon: 38 92 382
mobiil:  56 665 325
mikk@joveld.ee

  Lembit Lembit Mardo, plastakende projektijuht
  telefon: 38 92 382
mobiil:  53 440 094
lembit@joveld.ee

Joveld OÜ
 Aasuvälja, Väätsa vald 72 801 Järvamaa
 tel.faks : 38 92 382
 e-post: joveld@joveld.ee