eesti keel   russian   english

Alumiinium-profiilidest avatäited

aknanurk
  • Aknad
  • Uksed
  • Fassaadid
  • Klaasseinad
  • Klaaskatused

Alumiinium on kerge, tugev ja korrodeerumiskindel materjal, mis sobib suurepäraselt klaasitud konstruktsioonide valmistamiseks. Alumiiniumist avatäited on pikaealised ja kergesti hooldatavad. Termoisolatsiooniga profiilid koos kahe- või kolmekordsete klaaspakettidega annavad Eesti kliimas piisava soojapidavuse.

Alumiiniumi puhul on oluline pinnatöötlus, mis tagab hea väljanägemise pika aja jooksul. Pinnatöötlus tehakse profiilidele enne akende valmistamist just selleks ettenähtud tingimustes ja rangelt tehnoloogiat järgides. Kasutatakse kahte erinevat tehnoloogiat - anodeerimist ja värvimist. Elektrolüütiliselt anodeeritud profiil säilitab metallpinna mattläike ning on väga vastupidav. Võimalikud on mitmesugused kollase, punase ja pruuni värvuse varjundid. Pulbervärvimise tehnoloogia võimaldab kasutada piiramatult laia värviskaalat (RAL kataloog).

Tugevad ja vastupidavad uksed

Alumiiniumprofiili oluliselt kergem kaal, võrreldes terasega, teeb sellest ideaalse materjali metall-uste valmistamiseks. Valida võib hingedel uste, lükanduste ja automaatuste vahel. Hoonete välispiiretes on sobilik kasutada külmakatkestusega nn. soojadest profiilidest valmistatud uksi.
Võimalik on kasutada erinevaid Abloy ja Assa lukusüsteeme. Suurema turvalisuse tagamiseks saab kasutada ka löögi- ja kuulikindlaid klaase.

Elegantsed fassaadid

Klaasfassaadid on ajatud, kergesti hooldatavad ja nägusad oma lihtsuses. Alumiinium raamistus tagab hea ilmastikukindluse, vähendab fassaadi kaalu ja võimaldab kasutada suuri klaaspindu. Korrosioonikindlus ja vastupidavus on eriti oluline raskesti ligipääsetavate suurte konstruktsioonide puhul.

Projektist paigalduseni

Joveld OÜ valmistab tellijale kõik vajalikud tootejoonised ja konstruktsiooni lahendused. Mõistlik on Joveldist küsida head nõu juba avatäidete projekteerimisel. Kõiki meie valmistatud tooteid on võimalik tellida koos paigaldusega. See annab kindluse, et kõik elemendid valmivad õige mõõduga ja hakkavad pärast korralikult tööle.

Joveld OÜ
 Aasuvälja, Väätsa, Türi vald 72 801 Järvamaa
 tel.faks : 38 92 382
 e-post: joveld@joveld.ee